-20%






LED світильник Євросвітло 36W 4200К вбудований квадрат без рамки LED-S-220-36 000057957
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
LED Downlight Євросвітло 36W 4200К вбудований квадрат без рамки LED-S-220-36 000057957
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 219 мм |
| Довжина | 219 мм |
| Основні | |
| Виробник | Евросвет |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
- Ціна: 255,20 ₴

