
LED лента Rishang COB 320шт/м 10W/м IP20 24V (2700K) COB-320-IP20-WW-8-24 RM0801MC-D 18670
Описание
Характеристики
Спецификация
Информация для заказа
LED стрічка Rishang COB 320шт/м 10W/м IP20 24V (2700K) COB-320-IP20-WW-8-24 RM0801MC-D 18670
Ціна вказана за 1 м. Продаж бухтою по 5 м/пог.
LED лента Rishang COB идеально подходит для использования в различных внутренних помещениях, где важно создать комфортное и эффективное освещение. Благодаря своему высокому качеству и эффективности, она находит широкое применение в жилых помещениях, коммерческих пространствах и офисах.
Особливості:
Характеристики:
Ціна вказана за 1 м. Продаж бухтою по 5 м/пог.
LED лента Rishang COB идеально подходит для использования в различных внутренних помещениях, где важно создать комфортное и эффективное освещение. Благодаря своему высокому качеству и эффективности, она находит широкое применение в жилых помещениях, коммерческих пространствах и офисах.
Особливості:
- надійні та ефективні чіпи від світових виробників - це запорука якісних світлових характеристик протягом усього періоду експлуатації;
- ретельна бінівка світлодіодів для рівного та ідеального кольору світіння;
- висока гнучкість стрічки та високий опір до окислення контактних майданчиків.
Характеристики:
- Напруга живлення: 24V
- Світловий потік, Lm: 800
- Колір (світіння): 2700K
- Потужність споживання, W: 10
- Тип світлодіодів: COB
- Ширина: 8 mm
- Кількість світлодіодів: 320 шт.м. COB
- Ступінь захисту стрічки: IP20
- Індекс CRI: CRI 90
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Rishang |
| Состояние | Новое |
| Тип освещения | Светодиодная лента |
| Количество светодиодов | 320 шт |
| Тип светодиодов | COB |
| Длина | 5000 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Степень защиты, IP | IP20 |
| Пользовательские характеристики | |
| Потребляемая мощность | 10 Вт/м. |
| Напряжение (В) | 24 |
| Мощность, Вт | 10 |
| Срок службы (час) | 22000 |
| Гарантийный срок (мес) | 60 мес |
| Световой поток (Лм) | 800 |
| Цвет свечения (К) | 2700 |
- Цена: 355,50 ₴/пог.м

