




LED лента Biom Professional SMD2835 120шт/м 8W/м IP44 220V (7000-7500K) BPS-G3-20-220-2835-120-CW
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
LED стрічка Biom Professional SMD2835 120шт/м 8W/м IP44 220V (7000-7500K) BPS-G3-20-220-2835-120-CW
Ціна вказана за 1 м. Продаж котушкою по 20 м/пог.
Новинка від Biom — світлодіодна стрічка на 220V яку можна встановлювати всередені.
Переваги:
- Швидкий та економний монтаж.
- Не потрібний блок живлення. Стрічку можна підключати безпосередньо до мережі AC 220V.
- Кратність різки 10 см. Зазвичай у стрічок на 220V ця величина 1м.
- До 30 метріи послідовне підключення. Рівномірне освітлення без втрати яскравості дозволяє використовувати цю стрічку у великих приміщеннях та скоротити витрати на кабель.
- Не гріється. Робоча температура стрічки становить до 45 градусів.
- Клас захисту IP44. Завдяки спеціальному новому покриттю, до стрічку можна торкатися навіть у вімкненому вигляді, не боячись отриматі пошкодження електричним струмом. Її також можна встановлювати у вологих приміщеннях.
- Гарантія — 2 роки
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Состояние | Новое |
| Тип освещения | Светодиодная лента |
| Количество светодиодов | 120 шт |
| Напряжение | 220 В |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Интервал резки | 10 см |
| Угол свечения | 120 град. |
| Ширина | 8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Световой поток | 870.0 |
| Потребляемая мощность | 8 Вт/м. |
| Степень защиты IP | 44 |
| Напряжение (В) | 220 |
| Мощность, Вт | 8 |
| Минимальное рабочее напряжение (В) | 200 |
| Гарантийный срок (мес) | 36 мес |
| Световой поток (Лм) | 870 |
| Цвет свечения (К) | 7000-7500 |
- Цена: 102,60 ₴/пог.м

