




Підвісний LED світильник Nordlux Bring 3W 2700K IP54 2218023001
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Підвісний LED світильник Nordlux Bring 3W 2700K IP54 2218023001
Вуличний світильник Nordlux Bring LED 1x3W 2700K 120Lm IP54 переносний, бездротовий, на акумуляторі, USB порт, з вимикачем, вологозахищений від виробника Nordlux створений для вуличного освітлення та поєднує в собі стильний дизайн, довговічність та високу якість.
Світильник відповідає ступеню вологозахисту IP54, що робить його відмінним вибором для використання у відповідному спупені вологозахисту погодних умов для зовнішнього освітлення тераси, саду або заміського будинку. Вуличне освітлення від Nordlux гарантує комфорт, надійність та енергоефективність.
Характеристики:
- Тип світильника: підвісний світильник; настільна лампа
- Потужність мережі: 12В
- Тип вимикача: на корпусі кнопковий
- Тип кріплення: на поверхню
- CRI більше: 80
- Можливість димування: є
- Особливості: USB порт; на акумуляторі; вологозахищений; з вимикачем; бездротовий; переносний
- Форма плафону: коло
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nordlux |
| Країна виробник | Данія |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа, USB-порт |
| Тип освітлення | Світильник |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Напруга мережі (В) | 12 |
| Потужність, Вт | 4.8 |
| Гарантійний термін (міс) | 36 міс |
| Світловий потік (Лм) | 120 |
| Колір світіння (До) | 2700 |
| Вимикач | Кнопковий на корпусі |
| Розміри | |
| Висота | 26 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Довжина | 9.3 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Лампочка в комплекті | Да |
| Форма плафона | Кругла |
- Ціна: 2 087 ₴



