


RGB контролер Biom SPI-RF-21 IR 5-24V (кнопка 21) для Smart стрічки 12216
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
RGB контролер Biom SPI-RF-21 IR 5-24V (кнопка 21) для Smart стрічки 12216
Контролер RGB з дистанційним інфрачервоним керуванням, за допомогою пульта 21 -а кнопка. Це логічно влаштований електронний прилад із цілком зрозумілим, інтуїтивним інтерфейсом. Дозволяє вирішувати безліч завдань RGB підсвічування. Корпус контролера виконаний з міцного пластику.
Максимальна кількість пікселів 1024
Розмір корпусу 75х13х10 мм
Розмір пульта 86х40х7 мм
У комплектацію входять:< /p>
- RGB контролер
- інфрачервоний дистанційний пульт (кнопка 21).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Дистанційне |
| Кількість кнопок | 21 шт. |
| Колірна гамма | RGB |
| Напруга (В) | 5-24 |
| Розміри | |
| Довжина | 75 мм |
| Висота | 13 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Харчування | 5-12 DC |
| Тип | інфрачервоний, кнопковий |
| Розміри пульта | 86 x 40 x 7 (мм) |
| Споживана потужність: | 10 Вт |
| Напруга | 24В |
- Ціна: 162 ₴

