


RGB контролер Biom SPI-IR24 IR 5-24V (24 кнопки) для Smart стрічки 12217
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
RGB контролер Biom SPI-IR24 IR 5-24V (24 кнопки) для Smart стрічки 12217
Опис:
Контролер RGB з дистанційним інфрачервоним керуванням, за допомогою пульта 24 ;кнопки. Це логічно влаштований електронний прилад із цілком зрозумілим, інтуїтивним інтерфейсом. Дозволяє вирішувати безліч завдань RGB підсвічування. Корпус контролера виконаний з міцного пластику. Максимальна кількість пікселів 512
Розмір корпусу 60х35х22 мм Розмір пульта 85х52х7 мм
В комплектацію входять:
- RGB контролер
- інфрачервоний дистанційний пульт (24 кнопки).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Дистанційне |
| Кількість кнопок | 24 шт. |
| Колірна гамма | RGB |
| Напруга (В) | 5 - 24В |
| Розміри | |
| Довжина | 60 мм |
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | інфрачервоний, кнопковий |
| Розміри пульта | 85 х 52 х 7 мм |
| Напруга | 24В |
- Ціна: 108 ₴

