




Блок живлення Mean Well 158.4W 48V 3.3А IP20 LRS-150-48
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Блок живлення Mean Well 158.4W 48V 3.3А IP20 LRS-150-48
Mean Well 158.4W 48V 3.3А — потужний перфорований блок, який застосовується для підключення LED-стрічок. Устаткування з міцним корпусом може використовуватися тільки у волого- та пилозахищених приміщеннях. Джерело живлення для світлодіодних стрічок функціонує при температурі від -20 до + 70 градусів.
Чому варто замовити блок живлення Mean Well
Перевантажень та замикання. Надійність та довговічність обладнання доведена заводськими тестами, що проводяться при максимально можливому робочому навантаженні, та підтверджена користувачами.
Купуйте блок для світлодіодних стрічок у нас
- Ми намагаємося утримувати ціни на рівні нижче ринкового — при купівлі нашої продукції ви заощадите гроші.
- У нас представлений товар від надійних виробників: Mean Well та Jinbo.
- Грамотні консультації від висококласних фахівців допоможуть вам вибрати прилад із актуальними робочими характеристиками.
Ми допоможемо вам з облаштуванням освітлення. Телефонуйте!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mean Well |
| Країна виробник | Тайвань |
| Мінімальна вхідна напруга | 85 В |
| Максимальна вхідна напруга | 264 В |
| Вихідний струм, не більше | 3.3 А |
| Вихідна напруга | 48 В |
| Вихідна потужність | 158.4 Вт |
| Тип корпусу | Незакритий |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| ККД, не менше | 90 % |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 159 мм |
| Висота | 97 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Точність стабілізації: | +/-1% |
| Регулювання вихідної напруги: | Так (вбудований потенціометр) |
| Кількість виходів: | 1 |
| Наличие корпуса | True |
| Номінальний струм | 3.3 |
| Потужність | 158.4 |
- Ціна: 855 ₴




