
Світлодіодний світильник Eurolamp накладний круглий Practical Light N26 48 W 4000 K LED-ER-48W-N26
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний світильник Eurolamp накладний круглий Practical Light N26 48 W 4000 K LED-ER-48W-N26
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | пластик, Метал |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Напруга мережі | 220 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Виробник | Eurolamp |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 48 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колірна температура | 4000К |
| Світловий потік | 4570 лм |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 400 см |
| Висота | 50 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Напруга мережі (В) | 220 |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 1 471 ₴

