




Портативний зарядний пристрій (повербанк) TITANUM 741 Black 50000 mAh TPB-741-B
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативний зарядний пристрій (повербанк) TITANUM 741 Black 50000mAh TPB-741-B
Мобільний акумулятор TITANUM 741-B — це високопродуктивний зарядний пристрій, ємність батареї 50000 мАг ідеально підходить для підзарядки мобільних пристроїв, таких як смартфони, планшети, навігаційні пристрої, MP3-плеєри або цифрові камери.
- Вхідна напруга: MicroUSB: DC5V/2A; Type-C: 5V/2A
- Вихідна напруга: USB1 & USB2: DC5V/2.4А (Max)
- Ємність батареї 50000 мА/год
- Тип роз'єму: Micro USB, Type-C, 2USB
- Колір чорний
- Габаритні розміри: 144mm x 71mm x 65mm
- Вага без упаковки 984 г
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 984 г |
| Висота | 65 мм |
| Ширина | 71 мм |
| Довжина | 144 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Titanum |
| Ємність акумулятору | 50000 мА/год |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | ABS |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
- Ціна: 2 524,95 ₴


