




Портативний зарядний пристрій (повербанк) TITANUM 913 Black 20000 mAh TPB-913-B
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативний зарядний пристрій (повербанк) TITANUM 913 Black 20000mAh TPB-913-B
Мобільний акумулятор TITANUM 913-B — це високопродуктивний зарядний пристрій, ємність батареї 20000 мАг ідеально підходить для підзарядки мобільних пристроїв, таких як смартфони, планшети, навігаційні пристрої, MP3-плеєри або цифрові камери.
- Вхідна напруга: MicroUSB: DC5V/2A; Type-C: 5V/2A
- Вихідна напруга: USB1 & USB2: DC5V/2.1А (Max)
- Ємність батареї: 20000 мА/год
- Тип роз'єму: Micro USB, Type-C, 2USB
- Колір: чорний
- Габаритні розміри: 139mm х 69mm х 28mm
- Вага без упаковки: 399 г
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 399 г |
| Висота | 28 мм |
| Ширина | 69 мм |
| Довжина | 139 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Titanum |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | ABS |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
- Ціна: 1 015,65 ₴

