




Портативний зарядний пристрій (повербанк) TITANUM 727S 20000 mAh 22.5 W Black TPB-727S-B
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативний зарядний пристрій (повербанк) TITANUM 727S 20000mAh 22.5W Black TPB-727S-B
Мобільний акумулятор TITANUM 727S-B — це високопродуктивний зарядний пристрій, ємність батареї 20000 мАг ідеально підходить для підзарядки мобільних пристроїв, таких як смартфони, планшети, навігаційні пристрої, MP3-плеєри або цифрові камери.
- Вхідна напруга: MicroUSB & Type-C: DC 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (18W)
- Вихідна напруга: USB1 & USB2: DC 5V/4.5A, 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (22.5W); Type-C: DC 5V/3А, 9V/2.22А, 12V/1.67А (20W)
- Ємність батареї: 20000 мА/год
- Тип роз'єму: Micro USB, Type-C, 2USB
- Колір: чорний
- Габаритні розміри: 143mm х 68mm х 27mm
- Вага без упаковки: 418 г
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 418 г |
| Висота | 27 мм |
| Ширина | 69 мм |
| Довжина | 143 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Titanum |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | ABS |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
- Ціна: 1 072 ₴

