




Блок живлення Mean Well 450W 12 V 37.5 A IP20 LRS-450-12
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок живлення Mean Well 450W 12V 37.5A IP20 LRS-450-12
Вихідна напруга: 12 В
Вихідний струм, не більше: 37.5 А
Тип монтажу: Поверхневий
Вихідна потужність: 450 Вт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mean Well |
| Вихідний струм, не більше | 37.5 А |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 450 Вт |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| ККД, не менше | 90 % |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип охолодження | Активний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип корпусу | Незакритий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 225 мм |
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 124 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Розміри | 225x124x35 |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Гарантійний термін (міс) | 36 міс |
- Ціна: 2 218,50 ₴






