
Контролер Biom RGB SPI Dream Color HCQ-01 WI-FI+ (28 кнопок) для Smart стрічки з пультом 21219
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.RGB контролер Biom RGB SPI Dream Color HCQ-01 WI-FI+ (28 кнопок) для Smart стрічки з пультом 21219
Даний контролер у поєднанні зі світлодіодними стрічками дозволяє керувати кожним окремим пікселем по всій довжині ланцюжка.
Модель підтримує керування групою пікселів загальною кількістю до 2048 шт.і працює з вісьмома типами мікросхем (USC1903, SM16703, WS2811, WS2812B, SK6812, INK1003, WS2801, LB1914).
RGB контролер Biom RGB SPI Dream Color HCQ-01 WI-FI+ (28 кнопок) для Smart стрічки з пультом застосовується для дистанційного керування режимами світіння багатобарвних світлодіодних модулів. При підключенні до WI-FI освітлювальний контур не блокує мережу і дозволяє використовувати інтернет, як завжди. Є можливість проводити налаштування та керування за допомогою пульта управління.
Пристрій живиться від напруги величиною 12-24 постійного струму. На контролері розташований інфрачервоний датчик, роз'єм для підключення блоку живлення та вихід 3pin для приєднання світлодіодної стрічки. Управління контролером здійснюється за допомогою ІЧ-пульта, радіус дії якого становить 10 м. Контролер розрахований на одну зону керування.
Корпус має габарити 60х24х10 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Тип управління | Дистанційне |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість кнопок | 28 шт. |
| Розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Напруга (В) | 5-24 |
| Гарантійний термін (міс) | 6 міс |
| Тип сигналу | 1 |
- Ціна: 540 ₴

