



Контролер LT RGB SPI міні smart SP002E 5-24 V (3 кнопки) для Smart стрічки 73002
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.RGB контролер LT RGB SPI міні smart SP002E 5-24V (3 кнопки) для Smart стрічки 073002
Простий, але ефективний контролер для розумної світлодіодної стрічки. При максимально простому підключенні забезпечує більше 70 візуальних світлових ефектів. Не вимагає додаткового джерела живлення, включається у розрив між LED стрічкою та блоком живлення.
Має три кнопки управління-2 кнопки зміни режиму та швидкість роботи програми (ефекту).
Характеристики:
Напруга живлення – 5-24В (Залежить від версії стрічки!)
Кнопки керування - апаратні, на корпусі контролера
Пульт дистанційного керування – не передбачений у цій моделі.
Кількість ефектів-76. Оскільки деякі ефекти фактично відрізняються лише кольором світіння, реальна кількість трохи відрізняється.
Підтримує різні типи адресних світлодіодних стрічок. Типи світлодіодів, які за заявою виробника, можуть підтримуватись цим контролером: APA102, SK6812 RGB, SK6812 RGBW, WS2811/WS2812B, WS2801, LPD6803, LPD8806, TM1804, UCS1903, UCS
Детальний перелік програм контролера SP002E.
1. Вогонь, що біжить.
2. Постійне світіння. Червоний, помаранчевий, жовтий, зелений, синій, фіолетовий.
3. Плазма. Дуже видовищний ефект.
4. Вогонь різних кольорів, що біжить.
5. «Крапля» або «Змійка». Може бути різних кольорів: Червоний, помаранчевий, жовтий, зелений, синій, фіолетовий.
6. Веселка, що тікає. (Сегменти по 10 шт)
7. Реверсивна крапля
8. Сезон, що біжить, з торцями в іншому кольорі. (7 варіантів)
9. "Хвиля" - LED світлодіоди біжать з різною яскравістю, утворюючи ефект хвилі.
10. «Хвиля 2017» - ефект хвилі в 2 кольорах. (7 варіантів).
11. «Маячок» - світлодіод, що біжить, на тлі світлодіодів, що горять, іншого кольору.
Комплектація:
Контролер SP002E - 1шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LT |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість каналів | 1 |
| Робоча напруга (В) | 5-24 |
| Розміри | |
| Довжина | 35 мм |
| Висота | 6 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Напруга (В) | 5-24 |
| Гарантійний термін (міс) | 1 міс |
| Тип сигналу | 1 |
- Ціна: 92,25 ₴

