




Контролер LT SP106E RGB SPI smart music RF з пультом (9 кнопок) 5-12V для Smart стрічки 73004
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.RGB контролер LT SPI smart music RF з пультом (9 кнопок) 5-12V для Smart стрічки 073004
SP106E music призначений для створення світлодінамічних ефектів і керування кольором світлодіодних стрічок, світлодіодних пікселів, світлодіодних модулів та ін. якого, можливо, в радіусі дії до 15 метрів. До контролера можна підключити до 600 пікселів.
Основною особливістю контролера SP106E є музичний режим, в якому він реагує на навколишні звуки, і керовані світлодіоди світяться ним у такт музиці.
Для підключення до стрічки або світлодіодного модуля не потрібні додаткові пристрої, крім з'єднувальних проводів. У комплекті з самим контролером постачається пульт дистанційного керування, який надає наступний функціонал: перейти в режим вибору випадкового пресета, ручний вибір пресета, ручний вибір кольору та вибір музичного режиму.
Підтримка багатьох адресних LED з одно- та двопровідним інтерфейсом: WS2801 WS2811 WS2812B SK6812 LDP8806 LPD6803 APA102 INK1003 та ін.
Контролер має музичні, динамічні та статичні режими. Є можливість керування яскравістю стрічки в статичних режимах та швидкістю мерехтіння в динамічних режимах. Корпус контролера виконаний у вигляді мініатюрного приймача, що дозволяє встановити його будь-де. Контролер зберігає останню програму після вимкнення живлення.
Основні функції контролера:
- Увімкнення/вимкнення
- Збільшення/зменшення яскравості (32 рівня)
- Вибір одного із встановлених кольорів світіння
- Плавна зміна кольорів світіння
- Різка зміна кольорів світіння
- Режим білого кольору
- Музичні режими
- Контролер SP106E - 1шт
- Пульт RF - 1шт
- Інструкція - 1шт
- Упаковка - 1шт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LT |
| Тип управління | Дистанційне |
| Напруга | 5 В |
| Кількість каналів | 1 |
| Кількість кнопок | 9 шт. |
| Колірна гамма | RGB |
| Діапазон роботи | 15 м |
| Регулювання | Яскравості, Швидкості, Пауза, Пам'ять останньої налаштування |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Розміри | |
| Довжина | 50 мм |
| Висота | 23 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Напруга (В) | 5-12 |
| Гарантійний термін (міс) | 6 міс |
| Тип сигналу | 1 |
- Ціна: 410,40 ₴



