



RGB контролер LT SPI smart міні Bluetooth DC5-24V для світлодіодної стрічки RGB/RGBW C-RGB-BT-12A 71042
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.RGB контролер LT SPI smart міні Bluetooth DC5-24V для світлодіодної стрічки RGB/RGBW 071042
SPI smart контролер міні Bluetooth-DC призначений для створення світлодінамічних ефектів та керування кольором світлодіодних стрічок, світлодіодних пікселів, світлодіодних модулів та ін.До контролера можна підключити до 1024 пікселів.
За допомогою bluetooth контролера ви зможете керувати освітленням через ваш смартфон або планшет під керуванням IOS (Apple iPhone, iPad) або Android (Samsung, HTC, Motorola, Nokia, LG…). Вам лише достатньо відсканувати QR-код для встановлення безкоштовної програми на Ваш мобільний пристрій (ця програма підтримує ОС: Android 4.4 або вище, IOS 8.0 або вище). У програмі Ви зможете вибирати яскравість, необхідний колір, різні режими світіння, реагування на музичний супровід, реагування на звуки та інші.
Радіус дії контролера становить до 20 метрів у приміщенні та понад 50 метрів на відкритому просторі. Контролер має 210 динамічних режимів та 19 статичних режимів. Є можливість керування яскравістю стрічки в статичних режимах та швидкістю мерехтіння в динамічних режимах.
Корпус контролера виконаний у вигляді мініатюрного приймача, що дозволяє встановити його будь-де. Контролер зберігає останню програму після вимкнення живлення.
Основні функції контролера:
- Увімкнення/вимкнення
- Збільшення/зменшення яскравості
- Вибір одного із встановлених кольорів світіння
- Плавна зміна кольорів світіння
- Різка зміна кольорів світіння
- Режим білого кольору
- Регулятор чутливості
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LT |
| Тип управління | Дистанційне |
| Кількість каналів | 1 |
| Колірна гамма | RGB, RGB+W |
| Кількість рівнів яскравості | 100 |
| Діапазон роботи | 20 м |
| Регулювання | Яскравості, Швидкості, Пауза, Пам'ять останньої налаштування |
| Робоча напруга (В) | 5-24 |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Розміри | |
| Довжина | 41 мм |
| Висота | 12 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Напруга (В) | 5-24 |
| Гарантійний термін (міс) | 6 міс |
| Тип сигналу | 1 |
- Ціна: 232,20 ₴

