




Портативний зарядний пристрій (УМБ повербанк) Remax Tinyl Series 20Вт+22.5Вт PD+QC 20000MAH BLUE RPP-213
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативний зарядний пристрій (УМБ повербанк) Remax Tinyl Series 20Вт+22.5Вт PD+QC 20000MAH BLUE RPP-213
Універсальна мобільна батарея (УМБ) повербанк Remax - це сучасний пристрій для швидкої да безпечної зарядки електроніки. Він працює за сучасними протоколами Power Delivery 20W та Quick Charge 22.W. На бічній частині розсташований дисплей для відстеження рівня заряду батареї. Для перевірки заряду батареї необхідно натиснути кнопку на торці повербанку.
Повербанк має декілька портів, що забезпезпечує зручне використання:
- Вхідний порт Micro-USB (18W)
- Вхідний / Вихідний порт Type-C (18W / 20W)
- Вихідний порт USB Type-A (22.5W)
- Вихідний порт USB Type-A (22.5W)
Характеристики:
- Вага в упаковці: 267 г
- Спосіб заряджання: через micro-USB DC5V-2.5A/9V-2.0A/12V-1.5A Через USB Type-C DC5V-2.5A/9V-2.0A/12V-1.5A
- Місткість батареї: 20000 мАг
- Модель: Tinyl Series
- Час заряджання батареї: До 8 годин
- Колір: синій
- Комплектація: Повербанк із сертифікатом відповідності в упаковці
- Вага без упаковки: 420 г
- Особливості: Ні
- Тип вбудованих акумуляторів: Мультикомпонентний акумулятор Li(NiCoMn)O2 30%: Mn 70%
- Розмір в упаковці (ВхШхГ): 161х91х31 мм
- Розмір без упаковки (ВхШхГ): 138х71х28 мм
- Матеріал: ABS+PC Вогнестійкий
- Індикація заряду: 4 Led-індикатора
- Вихідні роз'єми: 2 шт. USB Type-A: USB1/2 output:DC5V-4.5A/5V-3.0A/9V-2.0A/12V-1.5A 1 шт. USB Type-C: DC5V-3.0A/9V-2.23A/12V-1.67A
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remax |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Роз'єми | USB Type-A, micro USB |
| Колір корпусу | Синій |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 138 мм |
| Ширина | 71 мм |
| Висота | 28 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Розміри | 138 x 71 x 28 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
- Ціна: 934,80 ₴


