



Точковий LED світильник Eurolamp для ламп GX53 30W чорний LH-LED-GX53(black)N4
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Точковий LED світильник Eurolamp для ламп GX53 30W чорний LH-LED-GX53(black)N4
LED Світильник точковий для ламп GX53 чорний – це стильне освітлювальне рішення, повністю виконане з металу.
Вбудована система кріплення допомагає щільно закріпити світильник на стелі. Компактні розміри дозволяють розмістити відразу декілька таких світильників для створення комфортного освітлення кухні, вітальні, торгового залу, громадських приміщень чи офісів.Доповнивши даний освітлювальний прилад лампами з цоколем GX53 та потужністю не більше 30Вт, ви отримаєте приємне та якісне освітлення.
Клас захисту від вологи та пилу IP20 передбачає використання виробу виключно всередині приміщення.
Характеристики:
- Тип цоколя: GX 53
- Гарантійний термін: 2 роки
- Колір: Чорний
- Матеріал: Алюміній
- Пило-волого захист, IP: 20
- Напруга, V: 220-230
- Максимальне навантаження, Вт: 30
- Розміри, мм: 82х70
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eurolamp |
| Країна виробник | Китай |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Гарантійний термін | 24 мес |
| Габаритные размеры | |
| Висота | 70 см |
| Діаметр | 82 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Потужність лампи | 30 Вт |
| Тип світильника | Накладної |
| Тип цоколя | GX53 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Стиль виконання | Модерн |
| Напруга мережі (В) | 220 |
| Термін служби (годину) | 50000 |
| Мінімальна робоча напруга (В) | 220 |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Аксесуари | LED лампа Eurolamp эко серия "N" 8W GX53 4000K LED-GX53-0840(N) , LED лампа Eurolamp эко серия "N" 12W GX53 4000K LED-GX53-1240(N) |
- Ціна: 339 ₴

