




Світлодіодний прожектор Eurolamp з радіатором 200W 6500К IP65 LED-FL-200/65(black)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Світлодіодний прожектор Eurolamp з радіатором 200W 6500К IP65 LED-FL-200/65(black)
Світлодіодний прожектор Eurolamp – високотехнологічне джерело світла. Забезпечує рівномірний світловий потік та максимальну потужність з першої секунди роботи.
Призначений для загального та декоративного освітлення архітектурних, побутових та промислових об'єктів, торгових площ, рекламних щитів, створення світлових ефектів, освітлення відкритої території приватних садиб та промислових підприємств.Зносостійке покриття корпусу відрізняється високим класом стійкості до зовнішніх механічних пошкоджень та ступенем пилу-вологозахисту IP65.
Світлодіодний прожектор не містить шкідливих речовин, характеризується низьким споживанням енергії, має великий термін служби, адаптований до перепадів напруги. Має вдосконалену конструкцію, миттєво включаються, відрізняються високим світловим потоком, гарною кольоропередачею, стійкістю до кліматичних змін і міцністю.
Характеристики:- Потужність, W: 200
- Світловий потік, Lm: 20000
- Колірна температура, К: 6500
- Напруга, V: 100-265
- Частота, Hz: 50/60
- Індекс кольоропередачі, Ra: 80
- Коефіцієнт потужності: >0.9
- Кут розсіювання, градусів: 90
- Ступінь захисту, IP: 65
- Матеріал: Алюміній, Полікарбонат
- Гарантійний термін: 2 роки
- Світло: Блакитне/Холодно-денне
- Ресурс використання, годин: 35000
- Розміри, мм: 355х270х45
- Колір: Чорний
- Робоча температура, С°: -20 +40
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eurolamp |
| Країна виробник | Китай |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір корпусу | Чорний |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 200 Вт |
| Світловий потік | 20000 лм |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Розміри | |
| Довжина | 35.5 см |
| Висота | 4.5 см |
| Ширина | 27 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Напруга (В) | 220 |
| Потужність, Вт | 200 |
| Термін служби (годину) | 35000 |
| Мінімальна робоча напруга (В) | 100 |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Світловий потік (Лм) | 20000 |
| Колір світіння (До) | 6500 |
- Ціна: 1 519,20 ₴

