




RGB контролер LT RGB SPI smart радіо з пультом RF DC5-24V (21 кнопка) LED2017 SMART-RF-21k1 для Smart стрічки 73014
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.RGB контролер LT RGB SPI smart радіо з пультом RF DC5-24V (21 кнопка) LED2017 mini RF21 для Smart стрічки 073014
Призначений для створення світлодінамічних ефектів і керування кольором світлодіодних стрічок, світлодіодних пікселів, світлодіодних модулів та ін. можливо у радіусі дії до 15 метрів. До контролера можна підключити до 2048 пікселів.
Контролер має 366 динамічних та статичних режимів. Є можливість керування яскравістю стрічки в статичних режимах та швидкістю мерехтіння в динамічних режимах. Корпус контролера виконаний у вигляді мініатюрного приймача, що дозволяє встановити його будь-де. Контролер зберігає останню програму після вимкнення живлення.
При одночасному світінні світлодіодів основні три кольори (Red Green Blue) змішуються в різних пропорціях, утворюючи різноманітну гаму кольорових відтінків.
Основні функції контролера:
1. Увімкнення/вимкнення
2. Збільшення/зменшення яскравості (32 рівня)
3. Вибір одного із встановлених кольорів світіння
4. Плавна зміна кольорів світіння
5. Різка зміна кольорів світіння
6. Режим білого кольору
7. Регулятор чутливості
При одночасному світінні світлодіодів основні три кольори (Red Green Blue) змішуються в різних пропорціях, утворюючи різноманітну гаму кольорових відтінків.
Існує ймовірність, що при першому включенні колір, заданий у програмі пульта, не буде відповідати світлодіодами, що відтворюються. У такому разі необхідно вручну вказати послідовність RGB-каналів. Щоб змінити налаштування, вимкніть виріб і натисніть на пульті кнопку «AUTO», яка забезпечить доступ до цього функціонала. Потім натисніть кнопку «M+» або «M-», щоб налаштувати пікселі. Після цього необхідно натискати синю кнопку доти, доки послідовність трьох ближніх індикаторів не буде відповідати стандартній RGB-послідовності (червоний, зелений, синій). Щоб зберегти всі внесені зміни, натисніть кнопку «OFF».
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Дистанційне |
| Кількість каналів | 1 |
| Кількість кнопок | 21 шт. |
| Регулювання | Яскравості, Швидкості |
| Розміри | |
| Довжина | 86 мм |
| Висота | 6 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Напруга (В) | 5-24 |
| Гарантійний термін (міс) | 1 міс |
| Тип сигналу | 1 |
- Ціна: 205,20 ₴

