




Світлодіодний прожектор Eurolamp з радіатором LED SMD 150W 6500К IP65 LED-FL-150(B)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Світлодіодний прожектор Eurolamp з радіатором LED SMD 150W 6500К IP65 LED-FL-150(B)
LED прожектор Eurolamp з радіатором LED SMD 150W 6500K IP65 – це сучасний та надійний варіант для освітлення зовнішніх просторів. Завдяки використанню високоефективних світлодіодів SMD потужністю 150 ват, він забезпечує яскраве та економічне освітлення з дуже високою якістю світла з колірною температурою 6500K, що надає природне біле світло.
Цей LED прожектор оснащений водонепроникним корпусом із класом захисту IP65, що робить його ідеальним вибором для використання на вулиці. Він відмінно підходить для освітлення фасадів будівель, територій навколо будинків, садів, парків, а також для використання на промислових об'єктах, де потрібне міцне та ефективне освітлення.
Крім того, цей прожектор Eurolamp з радіатором забезпечує тривалий термін служби та мінімальне споживання електроенергії.
Характеристики:
- Номінальна потужність, W: 10
- Максимальний номінальний
- світловий потік, Lm: 12750
- Діапазон кольорових температур, К: 6500
- Тип світлодіода: SMD
- Індекс передачі кольору: >80
- Кут розсіювання: 120
- Напруга, V: AC 220-240V
- Частота, Hz: 50/60Hz
- Клас енергоефективності: А
- Матеріал корпусу: Алюміній
- Коефіцієнт потужності, PF: 0.9
- Ступінь захисту, IP: 65
- Гарантія,рік: 2
- Розміри: 272х180х32
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eurolamp |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення вулиць, парків |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Розміри | |
| Довжина | 27.2 см |
| Висота | 3 см |
| Ширина | 18 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Форма плафона | Прямокутна |
| Користувацькі характеристики | |
| Напруга (В) | 220 |
| Потужність, Вт | 150 |
| Мінімальна робоча напруга (В) | 220 |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Світловий потік (Лм) | 12750 |
| Колір світіння (До) | 6500 |
| Максимальна робоча напруга (В) | 240 |
- Ціна: 799,20 ₴




