
Вимикач навантаження VIDEX RESIST 3п 63А VF-RS-PN363
Вимикач навантаження VIDEX RESIST 3п 63А VF-RS-PN363
Вимикач навантаження VIDEX RESIST контактний комутаційний апарат, здатний вмикати, проводити й вимикати струм за нормальних умов кола, а також витримувати протягом нормованого часу струми під час нормованих ненормальних умов у колі, таких як коротке замикання.
Вимикач навантаження призначений для здійснення ручних операцій вмикання/вимикання електричних кіл та перемикання навантаження між двома джерелами живлення. Не забезпечує захист мереж від перевантажень та коротких замикань. Розрахований на використання не навченими спеціально людьми і не вимагає технічного обслуговування.
Корпус виготовлений із вогнетривкого поліаміду марки VO, який витримує до 960°С.
Характеристики:- Серія:RESIST
- Кількість полюсів:3п
- Частота:50/60 Hz
- Вольтаж:400В
- Сила струму:63А
- IP:20
- Матеріали:Поліамід (корпус), латунь, мідь, срібло (матеріали контактів)
- Контактна група:I-0-II
- Переріз кабелю:1-25мм²
- Робоча температура:-5°C ~ + 40°С
- Гарантійний термін:2 роки
- Розміри:84 x 54 x 74мм
- Вага:222г
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Videx |
| Технічні характеристики | |
| Кількість полюсів | 3 шт. |
| Номінальний струм | 63 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 74 мм |
| Висота | 84 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
- Ціна: 678 ₴

