
Автоматичний вимикач Schneider Домовик 1P 20A тип "C" ВА63 11204
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Автоматичний вимикач Schneider Домовик 1P 20A тип "C" ВА63 11204
Автоматичний вимикач (АВ) Домовий - це низьковольтне модульне обладнання. Це однополюсний автоматичний вимикач з 1 захищеним полюсом, номінальним струмом 20A In і кривою відключення C. Номінальна відключаюча здатність Icn 4500 А при 230 В змінного струму відповідно до стандарту IEC 60898-1. Цей продукт відповідає стандарту IEC 60898-1.
Призначений для захисту електричного кола від струмів короткого замикання та перевантаження. Спрацювання індикується положенням рукоятки (О-І) на передній панелі автоматичного вимикача. Електрична зносостійкість до 10000 циклів і механічна зносостійкість до 20000 циклів. Робоча напруга Ue 230 В змінного струму. Робоча частота 50 Гц або 60 Гц.
Призначений для встановлення на DIN-рейку. Його ширина становить 2 модулі по 9 мм. Колір виробу білий (RAL9003). Розміри: (Ш) 18 мм x (В) 81 мм x (Г) 78,5 мм. Вага 0,095 кг. Відповідно до стандарту IEC 60529, ступінь захисту IP20 і IP40 при встановленні в модульну шафу. Робоча температура від -25°C до 60°C. Температура зберігання від -40°C до 70°C.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 20 А |
| Кількість полюсів | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 78.5 мм |
| Висота | 81 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Характеристика відключення | З |
- Ціна: 238 ₴

