

Лінійний LED світильник Horoz GAMA-60 60W 7000K 120см чорний 052-006-0120-060
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Лінійний LED світильник Horoz GAMA-60 60W 7000K 120см чорний 052-006-0120-060
LED світильник Horoz GAMA - це якісний та надійний освітлювальний пристрій, який підійде для освітлення різних приміщень. Він має накладний тип монтажу та призначений для використання всередині приміщень.
Світильник оснащений світлодіодами з колірною температурою 7000 К, що забезпечує яскраве світло і досить високу перенесення кольорів.Тип цоколя LED забезпечує високу енергоефективність та довговічність світлодіодів.
Корпус світильника виконаний із пластику, що робить його легким та міцним, а також забезпечує захист від зовнішніх впливів. Світильник має ступінь захисту IP20, що означає захист від пилу, але не від вологи.
Світловий потік світильника становить 6500 Лм, що забезпечує досить яскраве світло для більшості приміщень. Термін служби світильника складає 20 000 годин.
LED світильник Horoz GAMA– це відмінний вибір для освітлення офісних приміщень, складів, торгових центрів та інших комерційних об'єктів, а також для використання в домашніх умовах.
Характеристики:- Потужність: 60 W
- Робоча напруга: 220-240V
- Світловий потік (лм): 6500 lm
- Колірна температура, К: 7000K
- Кут розсіювання: 120°
- Ступінь захисту IP: IP 20
- Матеріал корпусу: пластик
- Колір: чорний
- Термін служби: 20000 год.
- Розміри: 1200 мм*70 мм*27 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світильник |
| Форма | Прямокутна |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Довжина | 1200 мм |
| Висота | 27 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Напруга мережі (В) | 220 |
| Потужність, Вт | 60 |
| Термін служби (годину) | 20000 |
| Мінімальна робоча напруга (В) | 220 |
| Світловий потік (Лм) | 6500 |
| Колір світіння (До) | 7000 |
- Ціна: 294,80 ₴

