




LED світильник Ardero AL6496ARD URBAN B 72W 3000-6000К з пультом (81063) 9049
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
LED світильник Ardero AL6496ARD URBAN B 72W 3000-6000К з пультом (81063) 9049
Світлодіодна люстра з пультом Ardero призначена для забезпечення ефективного та комфортного освітлення приміщень. Завдяки широкому діапазону температури світла (від теплого 3000К до холодного 6000К), ця люстра дозволяє регулювати атмосферу кімнати залежно від потреб від затишного домашнього освітлення до яскравого робочого світла.Додатково, люстра оснащена пультом керування, що робить її використання зручним та дозволяє налаштовувати освітлення без необхідності фізично взаємодіяти з вимикачем.
Особливості:- LED люстра з пультом дистанційного керування Повний контроль: вмикання, регулювання яскравості, зміна температури світла
- Димування (регулювання яскравості) Ідеально для створення різних сценаріїв освітлення в одному приміщенні
- Зміна температури світла (CCT) Тепле, нейтральне або холодне світло — під будь-які задачі
- Режим “нічник” М’яке фонове освітлення для спальні або дитячої кімнати
- Рівномірне LED освітлення без мерехтіння Комфортне світло для очей і щоденного використання
- Сучасний геометричний дизайн Стильна люстра LED для інтер’єрів у стилі modern, minimal, hi-tech, loft.
- Потужність в робочому режимі Pon, W:75
- Напруга, V: 230
- Світловий потік виробу, lm: 6100
- Корельована колірна температура, K: 3000-4500-6000
- Індекс кольоропередачі, CRI: >80
- Матеріал: метал
- Колір: чорний
- Розмір: 675*520*90 мм
- Комплектація: пульт
- Дистанційний пульт: так
- Ступінь захисту: IP20
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Тип світильника | Накладний |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 67.5 см |
| Ширина | 52 см |
| Висота | 9 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Напруга мережі (В) | 230 |
| Потужність, Вт | 72 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Світловий потік (Лм) | 6100 |
| Колір світіння (До) | 3000-6000 |
- Ціна: 3 000 ₴


