


Датчик руху Horoz POLO мікрохвильовий накладний 360° IP20 HL486 білий 088-001-0007-010
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис:
Датчики руху інфрачервоні призначені для автоматичного включення та вимикання навантаження в заданому інтервалі часу в залежності від наявності об'єктів, що рухаються в зоні виявлення датчика і рівня освітленості. Датчик відмінно підійде для ванних і туалетних кімнат, сходів, коридорів, комор, гаражів, дворових територій і т.п. Дана модель датчика руху здатна вловлювати через тонку стіну, двері або шибки.
Датчики зі ступенем захисту IP44 призначені для керування вуличним та внутрішнім освітленням, електроприладами, пристроями сигналізації.- Як комутуючий навантаження елемент використано електромеханічне реле.
- Відповідають ГОСТ Р 51324.2.1-99 "Вимикачі для побутових та аналогічних стаціонарних електричних установок".
Особливості монтажу:
Встановлення датчика необхідно виконувати на висоті близько 1.8-2.5м над основою.
Найбільшу чутливість датчик має, коли об'єкт, що рухається, переміщається перпендикулярно променям зони виявлення. Якщо об'єкт наближається по осі фронтального захоплення, його виявлення відбудеться трохи пізніше.
При виборі місця встановлення необхідно виключити із зони виявлення датчика об'єкти, які можуть призводити до його помилковим спрацьовуванням. Для цього необхідно уникати установки датчика поблизу зон температурного обурення (кондиціонер, центральне опалення) та вентиляторів.
Забруднення оптичної частини датчика може викликати зменшення радіусу дії та чуттєвості виявлення об'єктів, що рухаються.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 44 мм |
| Довжина | 93 мм |
| Ширина | 46 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Кут огляду | 180° |
| Діапазон робочих температур | -20...+40 (°С) |
| Спосіб установки | настінний |
| Регульований радіус | 1-8 (м) |
| Номінальна робоча напруга | ~ 230 (В) |
| Установка датчиків на висоті | 1,8...2,5 (м) |
| Поріг спрацьовування датчика залежно від рівня освітленості | від 3 (лк) до 2000 (лк) |
| Споживана потужність датчика у включеному стані | 0.45 Вт |
| Максимальне навантаження | 1200 А |
| Затримка часу відключення | від 10с до12м |
| Перетин приєднаних провідників | 0,75-1,5 (мм) |
| Гарантія | 24 міс |
| Ступінь захисту | IP44 |
- Ціна: 452,35 ₴

