Продавець LEDBOX інтернет-магазин розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1281 відгук
+380 (99) 744-76-16
+380 (97) 336-07-36
+380 (93) 170-21-03
вул.Тарасівська, 3 оф. 2-92, Харків, Україна
Компанія «ЛЕДБОКС»
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Перспектива попиту світлодіодної продукції через два роки

Перспектива попиту світлодіодної продукції через два роки

Всього лише три роки тому чи трохи більше, світлодіоди не викликали особливого інтересу і не розглядалися як інноваційний продукт в області нанотехнології. При почуте слові «Наносвет» люди посміхалися, а для більшості і зовсім це була дивина. Тепер же в багатьох країнах це є державною програмою.

Світлотехнічний ринок перебуває сьогодні на роздоріжжі, де поява світлодіодів завдяки особистої унікальності, викликало відтискування як ламп розжарювання так і відносно нові, лише нещодавно досягли власного піку розвитку, максимальної ефективності, люмінесцентні. Це підкріплена низкою факторів: якість, найвища з усіх існуючих енергоефективність, довгий термін служби (відповідає 50000 годин виробітку), безпека для екології, загалом великий потенціал для зростання абсолютно молодий технології та багато-багато іншого.

На даний момент третину світового ринку світлотехніки все ще використовують в побуті лампи розжарювання. Тим не менш вже понад 46 країн ввели програми щодо заборони їх використання, тому що вони неефективні. Так поступова зміна традиційних ламп розжарювання на освітлювальні LED прилади, стало вже глобальним рухом та є актуальним для низки країн. Наказ про поетапне обмеження обігу ламп розжарювання прийняли ряд країн:
- Філіппіни — з 2008р.,
- Ірландія — з 2009 р.,
- Росія — з 2011 р.,
- США — з 2013р.,
- Індія та Китай — з 2012 р.,
- Малайзія - з 2014р.
- Австралія, Аргентина, Італія, Франція (оголосила заборону) — повне позбавлення до 2010 р.,
- Великобританія і Голландія (добровільний план щодо відмови ламп — повна заборона до 2011 р.,
Канада - повністю до 2012 р.,
- Куба і Венесуела — надають безкоштовні CFL,
- Бразилія — субсидує CFL,
- Бельгія — анонсувала заборону, але поки без уточнення деталей,
- Японія та Нова Зеландія —в процесі розглядання заборони.

Між тим, головою Європейського комітету з промисловості, досліджень та енергетики, член Європарламенту Герберт Ройль поставив питання про прийняття рішення заборони вже і енергозберігаючих люмінесцентних ламп, т. к. обмеження обороту ламп розжарювання призвело до їх різкого попиту. Причина всього цього - небезпека при експлуатації і утилізації ртутних ламп і багато що інше. Цей тип ламп не має майбутнього в силу того, що використовує шкідливі речовини в своїй конструкції. Якщо раніше попит на даний вид освітлення було за рахунок низької ціни, то в майбутньому цей фактор не відіграватиме вирішальної ролі, оскільки ціни на світлодіоди поетапно знижується. Особливо вигідно закладати світлодіодні джерела світла на етапі первинного проектування. У середньому окупність продукції, основою яких є світлодіоди становить 2 - 2,5 роки.

Поступово, попит на світлодіоди сформований і постійно зростає. З кожним днем більше всього попитом користуються джерела світла, лідерами продажів яких можна назвати офісні та вуличні світлодіодні світильники. Останнім часом багато муніципальні установи стали набувати світлодіодну продукцію, спеціально розроблену для освітлення об'єктів ЖКГ.

LEDinside є передовою компанією займається аналітичною діяльністю, провела ряд досліджень і з'ясувала, що ринкова вартість світлодіодної освітлювальної продукції до кінця 2014 р. наблизиться 17,8 мільярдів доларів, а масштаби поставок наблизиться до 1,32 мільярда штук, відповідно засвідчуючи рівень зростання ринку за рік на 68%.

Причиною популяризації зміни освітлювальних джерел на світлодіодні, викликало падіння раніше цін, на що і звернули багато уваги, не виключаючи і LEDinside. Відповідно вибухова хвиля на LED лампи, що витісняють менш альтернативні джерела, стає ймовірною, проте колбовой і трубчастої форми лампи виявляються самими бажаними на светотехническом ринку, використовуючи 38% і 24% попиту відповідно (дані за 2013 р). «Також, у перспективі на майбутнє, світлодіодна затребуваність світильників, ламп, стрічок буде тільки зростати», – оголосили в LEDinside.

                

Рис.1. Масштаби світлодіодного ринку а також рівень впровадження з діапазоном 2009-2015 рр., у мільйонах доларів. Стовпці даної графіка – показують обсяги ринку, червоний зростаючий – швидкість впровадження, синій ламаний графік – зміни рік за роком.

 

По прогнозам сценарію компанією LEDinside на 2014 р. було оголошено, що обсяг ринкового зростання у Північній Америці підніметься на 72%. В Латинській Америці, завдяки попиту світлотехніки, в основу яких входять світлодіоди, особливо для застосування в комерційних приміщеннях в 2014 р. належить підйом до 64%. Дані прогнозу, показують обсяг ринкового підйому в зв'язку з попитом світлодіодного освітлення і на території Європи в 2014 р., який досягне 69%. Також оцінка попиту вироблена в Китаї, і очікується 86% в 2014 р.

Дані взято з джерела: Digitimes

Нові можливості застосування схем світлодіодного освітлення, допоможуть у збільшенні ринку до 2016 р. майже в три рази, якщо брати в порівняння ті 33 мільйони дані за 2013р., повідомляє displaysearch на основі досліджень.

Згідно з даними висновками, можна сказати що у світі попит на прилади світлодіодного освітлення в основу яких входять вуличні світильники, лампи трубчастої форми, світильники для інтер'єру приватного та офісного простору як загального так і місцевого освітлення, точкові, стрічки та багато іншого наблизиться до 90 мільйонів на 2016г. Таким образ збільшення споживання світлодіодних світильників досягне 26%-го рівня в усьому світі, в 2012р. цей обсяг не перевищував навіть 5%. В основному масштаби такого рівня попиту досягаються завдяки комерційному використанню, а також державним програмам які стимулюють користувачів на застосування енергозберігаючих технологій. Найбільше затребуваність очевидна в трубках на основі світлодіодів (аналог Т8), подібних за формою люмінесцентним для використання в комерційних цілях, а також вуличних, інтер'єрних світильниках, змушуючи захоплюватися індивідуальністю підходу дизайнерів, створюючи різноманіття світлових потоків у просторі.

Рис.2. Попит на освітлювальну світлодіодну продукцію. Джерело: NPD DisplaySearch

Рис3. Попит на освітлювальну світлодіодну продукцію за регіонами Джерело: NPD DisplaySearch

   Аналитик в NPD DisplaySearch Стивен Шер (Steven Sher) сказал: «Светодиоды применяемые для осветительной отрасли, не стоят на месте и продолжают лидировать благодаря эффективности в основном политической деятельности, стимулирующих многих к переходу на новые технологии являющиеся более прогрессивными, а именно беспроводное управление и управление цветом. По данным анализа мирового рынка повышение спроса будет и в дальнейшем продолжаться, по крайнем мере последующие три года, пока потребители все еще суетятся в поиске более эффективной замены своих традиционных колбовых ламп на светодиодные».

Данные взяты из источника: displaysearch

Директор отдела исследований в Strategies Unlimited Вринда Бхандаркар, во вступлении на заседании однажды произнесла такую речь: « Потребление электроэнергии в тех объемах, которые имеют место сегодня, в будущем будут неприемлемы».

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner